11 тур (6.07 – 7.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

 3:4

ФК Музичі

7

11

Податкова

Чернюк Д

Васільєв В.

Фофанов С.

62

ФК Юр&Віт(Юрівка Віта Поштова

 -:+

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

7

16

Тарасівка

Кавуза Ю.

Кавуза П.

Лохоня І.

63

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

 2:4

ФК Гореничі

7

18

П.-П.Борщагівка

Трохименко Д.

Дмитренко Р.

Снімщиков А.

64

ФК Буча-03

 1:4

ФК Чабани

7

18

ПМК Буча

Юхименко О.

Мельниченко Д.

Васільєв В.

65

ФК Колос (Чабани)

 0:4

ФК Мироцьке

7

18

Новосілки

Гінда В.

Остапюк В.

Юрко Є.

66

-----------------------------

---------

ФК Джуніорс(Шпитьки)

-----

-----

--------------------

 

 

 

11 тур (6.07 – 7.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Ворзель

3:2

ФК Патріот(Гатне)

6

17

Ворзель

Снімщиков А.

Фофанов С.

Ющук Є.

62

ФК Гостомель

6:0

СК Шпитьки

6

18

Гостомель

 Чалий В.

 Поліщук О.

Медведєв А.

63

ФК Гореничі 1960

2:2 

ФК Динамо(Крюківщина)

6

13

Гореничі

Мельниченко Д.

Мельниченко М.

Мордкович Є.

64

СК Гатне

4:1 

ФК Енергія(Чабани)

6

17

Гатне

Гінда В.

Остапюк В.

Юрко Є.

65

ФК Динамо(Вишневе)

4:2 

ФК Зеніт(Петрівське)

6

10

Забір'я

Чернюк Д.

Дуднік В.

Джамбулатов В.

66

ФК ДЮСШ(Боярка)

0:2

ФК Арсенал(Буча)

6

18

Забіря

Кавуза Ю.

Кавуза П.

Огороднік С.

 

 

11 тур (6.07 – 7.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Омега(Тарасівка)

 4:1

ФК Фанат(Боярка)

7

18

Тарасівка

Лохоня І.

Кавуза П.

Кавуза Ю.

62

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

1:3

ФК Стара Боярка

6

19

Соф.Борщагівка

Дмитренко Р.

Дмитренко А.

Смалько Р.

63

ФК Арсенал(Боярка)

 2:0

ФК Нептун(Забір’я)

7

10

Забіря

Остапюк В.

Смалько Р.

Юрко Є.

64

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

0:3 

ФК Міраж(Гостомель)

6

17

П.-П.Борщагівка

Юхименко О.

Дмитренко Р.

Дмитренко А.

65

ФК Личанка

2:3 

ФК Білгород(Білогородка)

6

18

Білогородка

Приймак О.

Дуднік В.

Копил Д.

66

ФК Факел(Гостомель)

7:0 

ФК Кристал(Буча)

6

10

Гостомель

Трохименко Д.

Фофанов С.

Ющук Є.

 

 

11 тур (6.07 – 7.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

101

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

+:-

ФК Сандра Буд(Ірпінь)

-----

------

----------------

102

ФК Мрія(Вишневе)

--------

------------------------------

-----

------

----------------

103

ФК Іскра(Хотів)

 3:2

ФК Фіш Парк(Забір'я)

7

18

Хотів Гімназія

Остапчук В.

Огороднік С.

Коваль О.

104

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

5:3 

ФК Ширма(Білогородка)

6

10

ПМК Буча

Сіренко В. (ар.)

Гінда В.

Остапюк В.

105

СК Гореничі - 2

 4:0

ФК Ветеран(Боярка)

6

10

Гореничі

Мордкович Є.

Мельниченко Д.

Мельниченко М.

106

ФК Петрівське

Перенос

ФК Вишневе

------

------

-----------------

107

ФК Фаворит(Капітанівка)

2:1

ФК Фенікс(Буча)

7

11

Дмитрівка

Дуднік В.

Ахмадалієв А.

Копил Д.

108

ФК Рома(Княжичі)

2:5 

ФК Старт(Малютянка)

6

16

Княжичі

Гавилюк С.

Гаврилюк Я.

Стадник О.

109

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

 0:4

ФК Дмитрівка

7

18

Мих.Рубежівка

Сорока Д. (ар.)

Ющук Є.

Фофанов С.

110

ФК Ходосіївка

2:3 

ФК Вишневе - 2

6

18

ПМК Буча

Мельниченко Д.

Мельниченко М.

 

 

 

Ветерани 5 тур (3.7)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

Гореничі

-:+

Гостомель

-----

------

------------------

14

Буча

7:1

Боярка

3

19

ПМК Буча

15

--------------------------

-------

П.-П. Борщагівка

----

------

------------------

 

 

 

 

 

Перенесений матч 1 туру. Вища ліга

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

5:3

ФК Музичі

3

19:15

Гостомель

 

  

 

 

 

 

 

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81