10 тур (29.06 – 30.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

55

ФК Музичі

 +:-

ФК Юр&Віт
(Юрівка Віта Поштова

30

10:30

Гореничі

56

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

 3:2 

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

30

18:30

Гостомель

57

ФК Гореничі

 4:0

ФК Буча-03

30

18

Гореничі

58

ФК Чабани

 2:0 

ФК Колос (Чабани)

30

18

Новосілки

59

ФК Мироцьке

---------

--------------------- 

 -----

 ------

----------- 

60

ФК Джуніорс(Шпитьки)

 4:1 

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

30

18:30

Шпитьки

 

10 тур (29.06 – 30.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

55

ФК Патріот(Гатне)

2:3

ФК Гостомель

27

19

Гатне

56

СК Шпитьки

0:0

ФК Гореничі 1960

30

16:30

Шпитьки 

57

ФК Динамо(Крюківщина)

1:1

СК Гатне

29

18

Крюківщина

58

ФК Енергія(Чабани)

0:2

ФК Динамо(Вишневе)

30

16

Новосілки 

59

ФК Зеніт(Петрівське)

0:0

ФК ДЮСШ(Боярка)

30

10

Петрівське

60

ФК Арсенал(Буча)

 1:5 

СК Ворзель

29

17

ПМК Буча

 

10 тур (29.06 – 30.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

55

ФК Фанат(Боярка)

2:1

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

28

19

Забір'я 

56

ФК Стара Боярка

 7:1

ФК Арсенал(Боярка)

29

10

ЗОШ№1 Боярка

57

ФК Нептун(Забір’я)

 0:3

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

30

10

Забір'я

58

ФК Міраж(Гостомель)

4:3

ФК Личанка

28

16

Гостомель

59

ФКБілгород(Білогородка)

1:3

ФК Факел(Гостомель)

29

18

Білогородка

60

ФК Кристал(Буча)

5:2

ФК Омега(Тарасівка)

29

19

ПМК Буча

 

10 тур (29.06 – 30.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

91

ФК Фенікс(Буча)

  1:9 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

29

10

ПМК Буча

92

ФК Сандра Буд(Ірпінь)

 -:+

ФК Мрія(Вишневе)

------

------

-----------------

93

ФК Фіш Парк(Забір'я)

 1:1

СК Гореничі - 2

30

18

Забір'я

94

-----------------------

-------

ФК Фаворит(Капітанівка)

-----

-----

-----------------

95

ФК Ширма(Білогородка)

3:4

ФК Ходосіївка

30

18

Білогородка

96

ФК Старт(Малютянка)

 6:4 

ФК Петрівське

29

10

Малютянка

97

ФК Дмитрівка

 1:1 

ФК Рома(Княжичі)

29

19

Дмитрівка

98

ФК Ветеран(Боярка)

0:2

ФК Іскра(Хотів)

28

18

Зеніт Боярка

99

ФК Вишневе - 2

 5:2 

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

28

16

Вишневе

100

ФК Вишневе

 +:- 

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

28

18

Вишневе

 

4 тур (26.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

10

Гостомель

------

----------------------------

-----

------

-----------------

11

П.-П. Борщагівка

 0:2

Буча

26

18:30

П.-П. Борщагівка

12

Боярка

-----

Гореничі

-----

------

-----------------

 

 

 

 

 

Відеогалерея


“Гостинний Двір“ 1:1 “Джуніорс“

Кубок Району 1/2 “Факел“ 3:5 “Джуніорс“

1/8 Кубка ФК Гостинний двір 3:3 (6:7) ФК Факел

Меморіал Чанових - 2018. Нагородження.

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81