9 тур (22.06 –23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Джуніорс(Шпитьки)

 3:3

ФК Музичі

23

10:30

Шпитьки

Юхименко О.

Джамбулатов В.

Васільєв В.

50

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

-:+

ФК Мироцьке

 

 

 

51

 

 

ФК Чабани

----

-------

-------------

52

ФК Колос (Чабани)

 2:4

ФК Гореничі

23

18

Новосілки

Драчов О.

Джамбулатов В.

Смалько Р.

53

ФК Буча-03

 1:5

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

23

16

ПМК Буча

Трохименко Д.

Мельниченко Д.

Фафанов С.

54

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

 10:1

ФК Юр&Віт(Юрівка Віта Поштова

23

18

П.-П.Борщагівка

Кавуза Ю.

Юрко Є.

Лохоня І.

 

9 тур (22.06 –23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Арсенал(Буча)

 2:5

ФК Патріот(Гатне)

23

18

ПМК Буча

Трохименко Д.

Мельниченко Д.

Фофанов С.

50

СК Ворзель

 2:4

ФК Зеніт(Петрівське)

22

13

Мих.Рубежівка

Мельниченко Д.

Ющук Є.

Трохименко Д.

51

ФК ДЮСШ(Боярка)

 1:2

ФК Енергія(Чабани)

23

18

Забіря

Дмитренко Р.

Дуднік В.

Ісаков В.

52

ФК Динамо(Вишневе)

 1:1

ФК Динамо(Крюківщина)

22

10

Забір'я

Приятель А.

Гаврилюк С.

Смалько Р.

53

СК Гатне

 +:-

СК Шпитьки

23

18

Гатне

 

Коваль О.

Притика О.

54

ФК Гореничі 1960

 0:3

ФК Гостомель

23

11

Гореничі

Притика О.

Дмитренко Р.

Кавуза П.

 

9 тур (22.06 –23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Кристал(Буча)

 3:3

ФК Фанат(Боярка)

22

19

ПМК Буча

Дуднік В.

Фофанов С.

Ющук Є.

50

ФК Омега(Тарасівка)

 0:3

ФК Білгород(Білогородка)

22

17

Тарасівка

Дмитренко Р.

Джамбулатов В.

Смалько Р.

51

ФК Факел(Гостомель)

 5:0

ФК Міраж(Гостомель)

22

19

Гостомель

Кавуза Ю.

Васільєв В.

Кавуза П.

52

ФК Личанка

 2:2

ФК Нептун(Забір’я)

23

18

Личанка

Приймак О.

Гаврилюк Я.

Товченко В.

53

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

 1:2

ФК Стара Боярка

22

17

П.-П.Борщагівка

Міхно І.

Притика О.

Левченко Д.

54

ФК Арсенал(Боярка)

 3:1

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

22

18

Забіря

Гінда В.

Гаврилюк С.

Остапюк В.

 

9 тур (22.06 –23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Фаворит(Капітанівка)

 3:10

ФК Фіш Парк(Забір'я)

23

11

Дмитрівка

Ющук Є.

Левченко Д.

Хорошилов М.

82

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 1:0

ФК Ветеран(Боярка)

23

9:30

П.-П.Борщагівка

Мельниченко Д.

Мельниченко М.

Смалько Р.

83

ФК Іскра(Хотів)

+:-

ФК Сандра Буд(Ірпінь)

-----

-----

----------------

84

СК Гореничі - 2

-------

------------------------

-----

-----

----------------

85

ФК Петрівське

 0:0

ФК Дмитрівка

22

10

Петрівське

Гінда В.

Остапюк В.

Дмитренко Р.

86

ФК Рома(Княжичі)

 4:2

ФК Ширма(Білогородка)

23

11

Княжичі

Гарилюк С.

Гаврилюк Я.

Стадник О.

87

ФК Мрія(Вишневе)

 2:5

ФК Вишневе - 2

22

16

Вишневе

Остапюк В.

Гінда В.

Приятель А.

88

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

 1:3

ФК Вишневе

22

11

Мих.Рубежівка

Трохименко Д.

Мельниченко Д.

Ющук Є.

89

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

 3:2

ФК Старт(Малютянка)

22

10

ПМК Буча

Приймак О.

Кавуза Ю.

Кавуза П.

90

ФК Ходосіївка

 1:4

ФК Фенікс(Буча)

22

12

ПМК Буча

Кувуза П.

Кавуза Ю.

Приймак О.

 

3 тур (19.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

Боярка

1:2 

Гостомель

 

 

 

8

Гореничі

 

П.-П. Борщагівка

 

 

 

9

Буча

 

 

 

 

 

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81