8 тур (15.06 – 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

ФК Музичі

 2:0

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

16

17

Гореничі

Гінда В. (ар)

Джамбулатов В. (ас.)

Дмитренко Р. (ас.)

44

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

 7:1

ФК Колос (Чабани)

16

10

Ірпінь

Юхименко О.

Ющук Є.

Смалько Р.

45

------

-----

ФК Гореничі

----

----

-------

46

ФК Чабани

 2:1

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

16

16

Новосілки

Дашко О.

Притика О.

Прохорчук О.

47

ФК Мироцьке

 2:1

ФК Джуніорс(Шпитьки)

16

16

ПМК

Трохименко Д. (ар.)

Снімщиов А. (ас.)

Кавуза П.

48

ФК Юр&Віт(Юрівка Віта Поштова

 O:2

ФК Буча-03

16

10

Тарасівка

Дмитренко Р. (ар.)

Гінда В. (ас.)

Васільєв В. (ас.)

 

8 тур (15.06 – 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

ФК Патріот(Гатне)

 2:1

ФК Гореничі 1960

15

10

Гатне

Сіренко В. (ар.)

Юхименко О.

Ісаков В.

44

СК Шпитьки

 1:1

ФК Динамо(Вишневе)

16

18

Шпитьки

Приятель А. (ар.)

Бучаков О.

Огороднік С.

45

ФК Динамо(Крюківщина)

 2:1

ФК ДЮСШ(Боярка)

15

18

Крюківщина

Приятель А. (ар.)

Дмитренко Р. (ас)

???

46

ФК Енергія(Чабани)

 3:1

СК Ворзель

15

11

Новосілки

Гінда В.

Джамбулатов В.

Васільєв В.

47

ФК Зеніт(Петрівське)

 5:3

ФК Арсенал(Буча)

16

10

Петрівське

Чернюк Д. (ар.)

Дуднік В.

Ахмадалієв А.

48

ФК Гостомель

 5:4

СК Гатне

15

16

Гостомель

Мордкович Є.

Фофанов С.

Кавуза П.

 

8 тур (15.06 – 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

ФК Фанат(Боярка)

 2:2

ФК Арсенал(Боярка)

15

18

Боярка Зеніт

Міхно І. (ар.)

Огороднік (ас.)

Шаботенко М.

44

ФК Стара Боярка

 4:0

ФК Личанка

15

10

ЗОШ№1 Боярка

Дуднік В. (ар.)

Приятель А. (ас.)

Прохорчук О.

45

ФК Нептун(Забір’я)

 0:3

ФК Факел(Гостомель)

16

12

Забір'я

Приятель А. (ар.)

Джамбулатов В.

Коваль О.

46

ФК Міраж(Гостомель)

 6:2

ФК Омега(Тарасівка)

15

18:30

Гостомель

Кавуза П. (ар.)

Фофанов С. (ас.)

Мордкович Є.

47

ФК Білгород(Білогородка)

 1:1

ФК Кристал(Буча)

15

18

Білогородка

Макосій О.

Джамбулатов В. Ющук (ас.)

48

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

 0:2

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

15

11

П.-П.Борщагівка

Дмитренко Р. (ар.)

Трохименко Д.

Ющук Ж.

 

8 тур (15.06 – 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Старт(Малютянка)

 6:3

ФК Ходосіївка

16

17

Малютянка

Дуднік В.

Ахмадалієв В.

Копил Д.

72

ФК Сандра Буд(Ірпінь) 

 -:+

ФК Фаворит(Капітанівка) 

 

 

 

73

ФК Вишневе - 2

 1:1

ФК Іскра(Хотів)

15

18

Вишневе

Зорнік Ю. (ар.)

Матвєєв М.

Грицина Є.

74

ФК Фенікс(Буча)

 1:4

СК Гореничі - 2

16

12

ПМК

Снімщиков А. (ар.)

Трохименко Д. (ас.)

Кавуза П.

75

ФК Ширма(Білогородка)

 0:7

ФК Петрівське

15

15:30

Білогородка

Ющук Є.

Джамбулатов В.

Макосій О.

76

ФК Вишневе

 4:0

ФК Рома(Княжичі)

15

10

Вишневе

Чернюк Д. (ар.)

Притика О.

Смалько Р.

77

ФК Дмитрівка

 3:1

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

15

18

Дмитрівка

Бірюк Д.

 

78

ФК Фіш Парк(Забір'я)

 1:1

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

15

17

Забір'я

Притика О.

Смалько Р.

Коваль О.

79

-----

----

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

---

---

-----

80

ФК Ветеран(Боярка)

 2:1

ФК Мрія(Вишневе)

15

12

ЗОШ№1 Боярка

Прохорчук О.

Приятель А.

Дуднік В.

 

Ветерани 2 тур (12.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

4

Гостомель

2:1

Буча

12

19

ПМК Буча

5

------

------

Гореничі

----

----

-------

6

П.-П. Борщагівка

4:3

Боярка

12

18:30

П.-П.Борщагівка

 

 

 

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81