7 тур (8.06. – 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Мироцьке

 4:1

ФК Музичі

9

16

ПМК

Дашко О. (ар.)

Васільєв В. (ас.)

Мельниченко Д. (ас.)

38

ФК Джуніорс(Шпитьки)

0:0 

ФК Чабани

9

19

Шпитьки

Чалий В. (ар.)

Дмитренко Р. (ас.)

Смалько Р. (ас.)

39

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

1:1 

ФК Гореничі

9

14

Податкова

Кавуза (ар.)

Мордкович Є. (ас.)

Трохименко Д. (ас.)

40

-------------

 ---

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

-----

-----

----------

41

ФК Колос (Чабани)

 5:1

ФК Юр&Віт(Юрівка Віта Поштова

9

17

Новосілки

Притика О. (ар.)

Лохоня І. (ас.)

Міхно І. (ас.)

42

ФК Буча-03

 1:6

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

9

12

ПМК

Мельниченко Д. (ар.)

Фофанов С. (ас.)

Васільєв В. (ас.)

 

 

7 тур (8.06. – 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Зеніт(Петрівське)

 3:2

ФК Патріот(Гатне)

9

12

Петрівське

Гінда В. (ар.)

Остапюк В. (ас.)

Левченко Д. (ас.)

38

ФК Арсенал(Буча)

 0:2 

ФК Енергія(Чабани)

8

14

ПМК

Приятель А. (ар.)

Трохименко Д. (ас.)

Фофанов С. (ас.)

39

СК Ворзель

 0:1 

ФК Динамо(Крюківщина)

8

17

Мих.Рубежівка

Бірюк Д. (ар.)

Приятель С. (ас.)

Мельниченко Д. (ас.)

40

ФК ДЮСШ(Боярка)

2:1 

СК Шпитьки

9

18

Забір′я

Дуднік В. (ар.)

Прохорчук О. (ас.)

Левченко Д. (ас.)

41

ФК Динамо(Вишневе)

 2:9

ФК Гостомель

9

10

Гостомель

Мордкович Є. (ар.)

Кавуза (ас.)

Ющук Є. (ас.)

42

СК Гатне

 4:2

ФК Гореничі 1960

9

11

Гатне

Дмитренко Р. (ар.)

Притика О. (ас.)

Чалий В. (ас.)

 

 

7 тур (8.06. – 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Білгород(Білогородка)

 0:1

ФК Фанат(Боярка)

8

18

Білогородка

Остапюк В (ар.)

Дуднік В. (ас.)

Ахмадалієв А. (ас.)

38

ФК Кристал(Буча)

 1:2

ФК Міраж(Гостомель)

9

18:30

ПМК

Трохименко Д. (ар.)

Мельниченко Д. (ас.)

Мельниченко М. (ас.)

39

ФК Омега(Тарасівка)

 3:2 

ФК Нептун(Забір’я)

8

17

Тарасівка

Чалий В. (ар.)

Бучаков О. (ас.)

Прохорчук О. (ас.)

40

ФК Факел(Гостомель)

 6:3

ФК Стара Боярка

9

16:30

Гостомель

Снімщиков А. (ар.)

Приймак О. (ас.)

Фофанов С. (ас.)

41

ФК Личанка

1:4 

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

9

17

Личанка

Смалько Р. (ар.)

Чалий В. (ас.)

Дмитренко Р. (ас.)

42

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

 1:1

ФК Арсенал(Боярка)

9

10

П.-П.Борщагівка

Остапюк В. (ар.)

Гінда В. (ас.)

Левченко Д. (ас.)

 

 

7 тур (8.06. – 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Рома(Княжичі)

------

-------------------

----

-----

-----------

62

ФК Ходосіївка

 1:7

ФК Фіш Парк(Забір'я)

9

10

Забір'я

Снымщиков А. (ар.)

Ісаков В. (ас.)

Зорнік Ю. (ас.)

63

ФК Ширма(Білогородка)

 2:7 

ФК Іскра(Хотів)

8

16

Білогородка

Дуднік В. (ар.)

Ахмадалієв А. (ас.)

Остапюк В. (ас.)

64

ФК Вишневе

1:0 

ФК Ветеран(Боярка)

8

10

Вишневе

Притика О. (ар.)

Ісаков В. (ас.)

Міхно І. (ас.)

65

ФК Петрівське

 5:2

ФК Мрія(Вишневе)

9

10

Петрівське

Прохорчук О. (ар.)

Бучаков О. (ас.)

Коваль О. (ас.)

66

ФК Дмитрівка

1:5 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

9

17

Дмитрівка

Бучаков О. (ар.)

Огороднік С. (ас.)

Коваль О. (ас.)

67

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

 3:1

ФК Сандра Буд(Ірпінь)

9

14

ПМК

Приймак О. (ар.)

Мельниченко М. (ас.)

Фофанов С. (ас.)

68

ФК Вишневе - 2

3:1 

СК Гореничі - 2

8

12

Вишневе

Гінда В. (ар.)

Притика О. (ас.)

Ісаков В. (ас.)

69

ФК Старт(Малютянка)

 6:2

ФК Фаворит(Капітанівка)

8

18

Малютянка

Дмитренко Р. (ар.)

Огороднік С. (ас.)

 Смалько Р. (ас.)

70

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

 1:2

ФК Фенікс(Буча)

8

10

Мих.Рубежівка

Ющук Є. (ар.)

Приймак О. (ас.)

Васільєв В. (ас.)

 

1 тур (5.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

П.-П. Борщагівка

 1:4

Гостомель

5

18:30

П.-П. Борщагівка

 

2

Боярка

 

 

 

 

 

3

Гореничі

1:12 

Буча

5

18:30

Гореничі

 

 

 

 

 

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81