• СК Чайка (ПП.Борщагівка) Переможець Меморіалу Макарова - 2022 року
    СК Чайка (ПП.Борщагівка) Переможець Меморіалу Макарова - 2022 року
  • СЛАВА УКРАЇНІ!
    СЛАВА УКРАЇНІ!


Молода команда з Михайлівки-Рубежівки, пізнавши смак тріумфу в попередніх сезонах, готується до нового турнірного сходження
.  Переможець суперкубкового матчу 2016 року. Володар Кубка області-2016. Четвертий сезон у вищій обласній лізі. Найвище місце — четверте в 2015 році. Фіналіст Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка-2015.

Прокоментувати виступ «Сокола» в першій половині сезона ми попросили головного тренера команди Олега Самченка:

-      Як Ви оцінюєте перше коло обласної першості у виконанні «Сокола»?

-      Наша команда переживає зміну поколінь, середній вік виконавців дуже молодий, на початку сезону склад обновився майже на третину, але, вважаю, селекційну роботу провели непогано і відкрили для широкого загалу кілька перспективних молодих гравців. Звичайно, є певні прогалини в кадровому плані, наприклад, протягом першого кола нам так і не вдалося вирішити проблему в центрі поля, зокрема, не вистачило нам надійного опорного півзахисника. Крім того, відразу кілька важливих гравців випали з обойми через травми, зокрема, Макеєв та Окодува, - замінити їх було складно. Основні гравці Коба та Сапоненко вели підготовку в складі своєї університетської команди до міжнародних змагань в Португалії, часто відлучалися з табору «Сокола» або грали на фоні втоми. Втратили кілька важливих очок в матчах, які не можна було програвати, - з «Музичами» та «Меліоратором». Якби не ці проблеми, то могли б бути в четвірці, але, враховуючи обставини, шосте місце, яке ми посідаємо після першого кола, - не найгірший варіант. Вважаю, що команда виступила на тверду «четвірку». 

 

-      В яких матчах Ваша команда зіграла в той футбол, який Ви вимагаєте від своїх підопічних?

-      Виокремлю матч з «Межигірям», коли ми програвали по ходу зустрічі, але вирвали перемогу (4:3). Ось тоді в перерві мені навіть не довелося знаходити якісь потрібні слова для хлопців, вони показали характер і належні бійцівські якості, заспокоївши мене словами, що все буде гаразд і ми зіграємо і за себе, і за тренера. Вийшли в другому таймі і довели це справою! Ще мені сподобалася наша команда в матчі з Погребами на виїзді (1:0) та в принциповому поєдинку з «Джуніорс» (0:1), хоча ми й програли той матч.

-      Як Ви оцінюєте рівень обласного чемпіонату?

-      З кожним роком він зростає. Особливо в плані ігрового та організаційного рівня команд, які в ньому беруть участь. В мене є можливість порівнювати, адже я не перший рік знаходжусь всередині цього турніру. Спочатку як гравець, потім – як тренер. Зараз кожна команда чудово екіпірована, проводить вдумливий тренувальний процес, деякі – навіть виїжджають на закордонні збори. У всіх колективів є високі завдання, хороший підбір гравців. Граємо переважно на хороших полях. Одним словом, підхід серйозний. На думку багатьох фахівців, наша обласний чемпіонат аж ніяк не поступається другій професійній лізі, а деякі команди (за рівнем організації, серйозного кадрового потенціалу) вже зараз можуть успішно конкурувати з професійними клубами. Це стосується, насамперед, таких колективів, як «Патріот», «Діназ», «Авангард», «Десна». Чималий глядацький інтерес викликають матчі за участю цих команд, тому що в їх складах, як і в інших командах, є багато справжніх «зірок» професійного футболу. Велика кількість глядачів на трибунах завжди гарно доповнюють антураж цікавого матчу. Зокрема, радісно дивитись на трибуни стадіонів в Березані, Переяславі, Баришівці і, що особливо приємно, у Вишневому.  Ми проводимо свої домашні матчі в Ірпені, і хотілося б, щоб на наші матчі збиралося трохи більше глядачів, ніж аудиторія в 50-70 чоловік, як це відбувається зараз. Можливо, як будемо грати вдома, в Михайлівці Рубежівці, ситуація зміниться. Часто тренери говорять про арбітраж, але, на мою думку, ідеального суддівства не буває, як не буває й ідеального футболу. В першому колі у нашої команди були певні питання, але то часто стосувалося зовсім молодих арбітрів, у яких помилки – це неминучі прояви хвороби росту.

-      Ви торкнулися теми домашнього стадіону в Михайлівці Рубежівці. Розкажіть, як ідуть справи в цьому напрямку?

-      Про це краще питати в нашого президента Дмитра Бірюка. Завдяки саме його старанням стадіон в його рідному селі буде! Питання лише в тому, коли це відбудеться. Наскільки мені відомо, виникли певні труднощі з вже посіяною травою, але вони вже позаду. Зараз газон приємно радує око. Система поливу теж працює. Раніше планували друге коло грати на домашньому стадіоні, але, напевно, строки будуть зміщені на осінь. Нам дуже б хотілося грати для своїх людей, бо в селі Михайлівка Рубежівка футбол люблять. До кінця року на стадіоні повинен зявитися дитячий футбольний майданчик зі штучним покриттям і доріжки. А трибуни та роздягальні – пізніше.

-      Яке ваше враження від революційного правила в аматорському футболі «один гравець – одна команда»?

-      З точки зору тренера, менеджменту команди – це дуже правильно! Використання  цього положення дає можливість на аматорському рівні побудувати тренувальний процес, планувати розвиток команди. Гарний підхід. Але його запровадження викликає багато питань, складається враження, що наші люди ще до цього не готові.  Треба мати певний рівень організаційного розвитку команд, федерацій на місцях, достатній рівень матеріального забезпечення футбольних колективів для того, щоб це правило діяло. Ну, а з точки зору гравців, особливо гравців хорошого рівня – це погане нововведення, адже воно суттєво заважає хлопцям заробляти на футболі.

-      Які кадрові зміни в «Соколі» перед завершенням антракту в чемпіонаті?

-      Часу катастрофічно не вистачає, щоб продивитися всіх новобранців, які бажають долучитися до нашої команди. Зараз на тренування приходять по 35-40 чоловік. Деяких вже відсіяли, інших - будемо дивитися вже в процесі офіційних матчів. Серед новачків – п’ятеро  темношкірих виконавців, імена яких широкому загалу нічого не скажуть. Один з них має досвід виступів у професійному футболі в чемпіонаті Індії, ще двоє – світилися в обласному чемпіонаті в складі «Переяславщини». З ними треба ще багато працювати, але потенціал є. Що стосується втрат, то ми розпрощалися з гравцями, які не підйшли для нашої ігрової моделі. Це Пасічнюк, Магаляс, Костюшко, Федоренко. Жалкуємо, що від нас пішов гравець, який за короткий термін став основним виконавцем. Мова йде про Сардарбека Хурулоходжаєва, який підписав контракт з професійним клубом з Киргизстану. Натомість Максим Заремба, який також їздив на оглядини до Грузії, повернувся і зараз працює з нашим колективом.  

-      Кого  б Ви відзначили за підсумком першого кола в складі «Сокола»?

-      Якщо говорити про молодь, то серйозно додали вже згадані мною Хурулоходжаєв та Заремба. Це старанні, талановиті хлопці, які мають бійцівські якості та грають до кінця в будь-яких, навіть несприятливих, обставинах. За умови серйозного підходу до тренувань вони здатні й далі прогресувати. Взагалі у нас в команді багато талановитої молоді, але з сучаним поколінням футболістів не все так просто. Я помічаю, що багатьом з них не вистачає характеру, мотивації та стабільності, і це серйозна проблема. Можуть видати одну гарну гру, а потім стається незрозумілий спад. Домогтися, щоб вони грали на максимум в кожній грі – це запорука нашого командного успіху. А взагалі команда тримається на наших ветеранах. Це, передусім, Ємельянов, Окодува та Сабатюк. Вони демонструють своїм прикладом, як треба готуватися до матчу, як викладатися в грі, виступають моїми помічниками на полі. Кожен з них має свою футбольну історію, свої проблеми, але всі вони знаходять мотивацію подовжувати свою ігрову кар’єру на належному рівні. Це виключно порядні та професійні гравці, які є лідерами на полі і на тренуваннях.

-      І насамкінець, яке завдання стоїть перед командою на поточний сезон?

-      Ми завжди ставимо перед собою високу мету, адже в іншому разі навіть не варто виходити на поле. Тому  завдання бути в трійці ніхто не відміняв.

Контрольні матчі «Сокола» в антракті: 

«Асканія-Флора» (Калинівка) – «Сокіл» 5:2. У «Соколі», який виступав експериментальним складом, задіявши кількох можливих новобранців, забили Юрій Сапоненко та Рувім Пономарьов.

«Межигір’я» (Нові Петрівці) - «Сокіл» 2:2. М’ячі забили Кевін і Ємельянов.

Матч за матчем. Сезон - 2018.

1 тур. ЗОРЯ (Владиславка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 0:2 (Шорников, 32, 76, пн).

7 квітня, субота, 15:00. Миронівка, стадіон «Колос». Арбітри Денисюк — Бабушкін, Стельмах. Спостерігач арбітражу Маслов.

«Зоря» програла «Соколу», як і торік, насправді безнадійно. Команда з Владиславки ще не готова до гри на великому полі. Вона і морально і фізично досі в залі, на майданчиках укорочених розмірів. Провідні напівоборонці Ващенко та Мар’євич були схожі на рибу, що опинилася поза водоймою, – вони просто задихались, а захисники не встигали за потужним і винахідливим Кобою. Останній заробив пенальті, який обернув на гол Шорников. А перший м’яч заслужений ветеран з Михайлівки-Рубежівки забив віртуозним ударом метрів з 25-ти без підготовки, скориставшись тим, що хтось з господарів необачно вибив шкіряного головою з карної зони прямо на нього. «Зоря» зусиллями новачка Оленковського, який прийшов якраз із «Сокола», поцілила в поперечку — і тільки. 28-річний хавбек «Сокола» наблизився до чільної групи найвлучніших у чемпіонатах області. Микита Шорниковзабив два м’ячі на переможних гостинах у Миронівці. Відтак актив яскравого футболіста становить 42 голи в обласній вищій лізі. Він розділяє 14-15 місця з Павлом Дацюком в обласному реєстрі бомбардирів. Особливо бажаним для Шорникова стрілецьким орієнтиром є показник з позначкою «50». Досі в обласному чемпіонаті відзначалися не менше п’ятдесяти разів тринадцятеро стрільців.

https://www.youtube.com/watch?v=IA226mzopfE

 

2 тур. ПАТРІОТ (Баришівський район) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:1 (Мурзик, 90+1 — Шорников, 19, пн).

14 квітня, субота, 17:00. Щасливе, стадіон «Шкільний».  Арбітри Шурман — Бондарчук, Щекатурін. Спостерігач арбітражу Нілов.

«Патріот», тримаючи в пам’яті розгром «Сокола» на передсезонці, так і не налаштувався на серйозний опір добротного суперника. Народна команда Баришівського району по-справжньому взялася за справу лише після того, як пропустила гол. Це Шорников забив з позначки після фолу на Костюшку. Надалі територіальна перевага номінальних господарів поля була відчутною, але горезвісна навала не гарантувала їм не лише результативних пострілів, а й справжніх голевих моментів. Виручив «Патріот» прудконогий Мурзик. Отримавши передачу від Горстки, він обіграв Скаскевича та Сабатюка і таки зрівняв рахунок.

https://www.youtube.com/watch?v=nJ_iPNVE4rw

3 тур. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ФК БРОВАРИ — 6:0 (Коба, 15, 43, Заремба, 44, 51, Хурулаходжаєв, 85, Окодува, 87).

21 квітня, субота, 15:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон». Арбітри Козорог — Величко, Тарасенко. Спостерігач арбітражу Каденко.

Ветеран «Сокола» не забив жодного м’яча в Ірпені, але саме він став героєм першотаймових результативних акцій. Віталій Ємельянов здійснив три голеві передачі, та ще й такі зручні, що Владу Кобі та Максу Зарембі зоставалося лише закотити шкіряного в порожні ворота. По перерві голи виявились іншими. Швидконогий Заремба втік од опікунів сам на сам з голкіпером і другим дотиком розстріляв ціль. Лівий оборонець Садорбек Хурулаходжаєв забив далекобійним ударом метрів з 25-ти. 19-річний Хурулоходжаєв є вихованцем київського «Моноліта». В складі  «Сокола» з Михайлівки-Рубежівки він зіграв дванадцять вищолігових матчів і забив один м’яч у цьогорічному сезоні. Юнак чіпкий і чіткий, добре підготовлений технічно, фізично витривалий. Новачок доволі швидко застовпив за собою місце на лівому фланзі захисту «Сокола». Самовідданий, готовий віддати боротьбі всі сили, по-справжньому командний гравець. А знаменитий Емануель Окодува, що поступово відновлює кондиції після тривалого лікування, вирвався на вільний простір і технічно спрямував м’яча в ближній кут. «Сокіл» очолив групу лідерів, а броварські муніципали, зазнавши третьої розгромної поразки поспіль, продемонстрували найгірший старт за всі часи. Іменитий екс-професіонал повернувся до «Сокола» з Михайлівки-Рубежівки після тривалого процесу лікування.34-річний Емануель Окодува зазнав ушкодження в жовтневій календарній зустрічі з «Десною». Його оперували в Києві, а процес лікування та реабілітації затягнувся ледь не на півроку.Нагадаємо, що Окодува провів у вищій обласній лізі три повноцінні сезони, зіграв більше шести десятків календарних матчів і забив 26 м’ячів для «Сокола».

https://www.youtube.com/watch?v=oL2yXAydfHo

4 тур. ДІНАЗ (Вишгород) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 2:0 (Долженко, 59, 82). Вилучення: Лущан (Діназ, 85).

28 квітня, субота, 12:00. Лютіж, стадіон «Діназ». Арбітри Задиран — Буряк, Осадчий. Спостерігач арбітражу Кіряхно.

«Діназ» обіграв лідера і закріпився в гурті найкращих. Знову відзначився Сергій Долженко, який вдруге в сезоні вистрілив дуплетом. По перерві він завершив прохід ударом, який воротар гостей Сабатюк парирував, але діназівець добив м’яча в сітку. Потім Сергій відгукнувся на простріл партнера і головою спрямував шкіряного в ціль. Долженку двадцять років, юнаком він грав у «Динамо-2» та «Зміні-Оболонь», а в обласній вищій лізі дебютував 17-річним. Цікаво, що свій єдиний гол за «Локо-Джорджія» нинішній бомбардир «Діназа» провів у ворота… «Сокола».

https://www.youtube.com/watch?v=5-549wzmKTg

5 тур. ДЕСНА (Погреби) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 0:1 (Коба, 72).

1 травня, вівторок, 17:00. Погреби, стадіон «Десна». Арбітри Титов — Устименко, Грицай. Спостерігач арбітражуШкільний.

А от «Десна», добряче перевіривши на міцність стійки та поперечину чужих воріт, програла в рідних стінах, пропустивши супергол од молодого Коби. Хурулаходжаєв уміло вкинув аут, а центрфорвард «Сокола», уже падаючи, ударом через себе застукав зненацька засліпленого сонячним промінням воротаря Коростишевського. Молодий нападник «Сокола» відзначається результативними акціями в кожному з останніх матчів. Форвард – відкриття минулого сезону вже є невід’ємною частиною атакуючої міці «Сокола».

https://www.youtube.com/watch?v=sU3H_cIDYXA

6 тур. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:1 (Левенець, 72).

5 травня, субота, 17:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон». Арбітри Бойко — Матяш, Подвальний. Спостерігач арбітражу Іваненко.

Обопільно гостра гра в Ірпені могла сподобатися, либонь, кожному: динаміка, швидкість і цілковита самовіддача виконавців. Екс-чемпіон зумів зібрати лише мінімально допустимий комплект виконавців: з різних причин були відсутні Курята, Маринчук, Самар, Скрипник, Щериця та Черновол. Але клас футболістів у «Джуніорса» виявився вищим, що й стало вирішальним у зустрічі з опонентом воістину непоступливим і принциповим. Скороход уміло подав на Левенця, а той ударом з повітря приніс перемогу своїй команді. З інших моментів можна виокремити блискавичну комбінацію «Сокола», коли Ємельянов прострілив, Коба свідомо пропустив м’яча, а Заремба бив буквально з п’яти метрів, але Хімич виявив просто феноменальну реакцію. Дуже зручні нагоди мали також Коба та Скороход, однак на висоті становища були воротарі Хімич та Сабатюк.

https://www.youtube.com/watch?v=ShQBJ3SxZoA

1\16 фіналу. Кубок області. АЛЬТІС (Копилів) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:4 (Гноєвський, 45 — Скаскевич, 6, Коба, 15, 71, пн, Васильєв, 90+3).

9 травня, середа, 17:00. Мотижин, сільський стадіон. Арбітри Грицай — Васильєв, Дмитренко. Спостерігач арбітражу Скрипак.

Дебютний матч в кубку області не поставив перед «Соколом» серйозних перепон. Забивши два голи в кожному з таймів, підопічні Олега Самченка спокійно кваліфікувалися до наступного раунду.  33-річний оборонець Сергій Скаскевич дебютував цього року в «Соколі». Досвідчений футболіст доволі швидко став своїм у популярній сільській команді з Києво-Святошинського району. Він зіграв у всіх календарних матчах від стартового і до фінального свистка і навіть забив два м’ячі суперникам. Сергій Скаскевич зазвичай виступає на позиції центрального оборонця. Минулого року він захищав кольори «Кристала» з Козина. Оборонець провів 20 вищолігових зустрічей і був капітаном команди. Нині Скаскевич обрав «Сокіл», сподіваючись на турнірну зайнятість в сільському колективі.

7 тур. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 4:3 (Окодува, 26, Скаскевич, 38, Власенко, 67, Заремба, 80 — Скидан, 9, Білошицький, 12, Возний, 17).

12 травня, субота, 17:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон». Арбітри Федорук — Осадчий, Середа. Спостерігач арбітражу Куб’як.

«Сокіл» відіграв пропущені за стартові чверть години три м’ячі і здобув яскраву вольову перемогу над «Межигір’ям». Новопетрівці, скориставшись невпевненими діями найдосвідченіших у господарів — Сабатюка та Скаскевича, безапеляційно виграли дебют, але забили зовсім необов’язкові м’ячі. Задиристу команду тренера Самченка вони не зламали. Знову відзначився специфічним хет-триком Ємельянов. Саме з поданих ним кутових Окодува та Скаскевич відіграли два голи, а Власенко пострілом з повітря замкнув простріл Ємельянова. Наприкінці поєдинку Куба та Заремба почергово штурмували ворота вже надломлених психологічно гостей — і м’яч од коліна Заремби таки залетів до сітки. Фантастика!

https://www.youtube.com/watch?v=2ixqqHGbDEs

1\8 фіналу. Кубок області. КОЛОС (Пустоварівка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:3 (Кацалап, 76 — Жильчук, 45+1, Коба, 59, Заремба, 83).

19 травня, субота, 17:00. Пустоварівка. Стадіон «Колос». Арбітри Задиран — Осадчий, Величко. Спостерігач арбітражу В.Денисюк.

«Сокіл» у Пустоварівці витримав неабиякий натиск першолігового фаворита, а потім, скориставшись необачним виходом з воріт Бондаренка, забив так званого «м’яча в роздягальню». По перерві «Колос» також створював загрози, однак загальний клас гостей, котрі грали по результату, виявився вищим. Сільські аматори з Михайлівки-Рубежівки поповнилися юним вихованцем київської «Зірки». 19-річного хавбека Максима Зарембу «Сокіл» заявив на вищолігові перегони. Юнак, який вважався одним з найяскравіших у першості країни в своїй віковій номінації, грає на позиції флангового хавбека. Він швидкий, з ударом, амбіційний та сповнений бажання прогресувати. Нагадаємо, що Максим Заремба зіграв у першоколових перегонах обласного чемпіонату одинадцять вищолігових зустрічей і відзначився трьома голами.

https://www.youtube.com/watch?v=BaAK8QXTnPg

8 тур. ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 0:1 (Коба, 89, пн).

26 травня, субота, 17:00. Переяслав-Хмельницький, стадіон ім.Валерія Лобановського. Арбітри Д.Денисюк — Бондарчук, Резнік. Спостерігач арбітражу Тютюн.

Переяславці створили чотири стовідсоткові загрози чужим воротам, але ні Лисенко, який вийшов на поле травмованим, ні Левченко з Єфремовим слушних нагод не реалізували. Левченко, зокрема, поцілив м’ячем у поперечку. Натомість «Сокіл», навіть не мріючи про таку розкіш у моментах біля чужих воріт, свого шансу не змарнував. Прудконогий Васильєв утік од стомлених оборонців уже на передостанній хвилині — і заробив одинадцятиметровий, який обернув на переможний гол Коба.

https://www.youtube.com/watch?v=1jucGC61iSc

9 тур. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:3 (Коба, 44 — Скуратівський, 16, Кокота, 81, С.Киричок, 87).

2 червня, субота, 17:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон». Арбітри Шевель — Васильєв, Буряк.

Спостерігач арбітражу Куб’як.

«Сокіл» змарнував цілком реальний шанс утриматися на комфортній відстані від основних фаворитів, проваливши другий тайм у матчі з аутсайдером. На жаль, в Ірпені пристрасті вирували ледь не всю другу половину зустрічі. До перерви суперники обмінялися голами за схожих обставин. Гайдук вивів у прорив Басалкевича, той прострілив на одинадцятиметрову позначку — і Скуратівський повів бомбардирський залік на користь «Меліоратора». Коба вирівняв ситуацію з осмисленої передачі Жильчука. Ситуативна нічия, проте, не була логічною, бо Окодува та партнери просто зобов’язані були забивати принаймні втричі більше. Не зуміли — і занервували. Апеляції до арбітрів супроводжували по перерві ледь не кожний ігровий епізод. А коли нерви витісняють розважливість, хорошого чекати не доводиться. Наприкінці поєдинку прудконогий Кокота, спроможний вичавити максимум користі навіть з мінімального шансу, вивів гостей вперед, а Киричок забив третій м’яч безпосередньо з кутового. «Сокіл» і його капітан Сабатюк емоційно заперечували взяття воріт (Денис відбив м’яча в поле), але асистент арбітра мав іншу думку. Шкода, що цікавий апріорі матч обернувся в нічим не виправдану боротьбу нервів і не справив того враження на глядачів, на яке ми чекали.

https://www.youtube.com/watch?v=25iJEqiBhIc

 

10 тур. ФК МУЗИЧІ — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:0 (Бойко, 24, пн).

9 червня, субота, 17:00. Вишневе, Центральний стадіон. Арбітри Шурман — Перетятко, Ступак. Спостерігач арбітражу Пилипенко.

Сутужно довелося в Ірпені й «Авангарду», який до перерви відчув на собі всю потужність атак аматорів з Михайлівки-Рубежівки. Однак «Сокіл» відчайдушно зіграв на рівних лише до пропущеного, а надалі, на жаль, опустив крила. Молодший з Ярмаків уміло прострілив, і соколята вдалися до волейболу в своїй карній зоні. Потім Панфілов ударом головою замкнув подачу Гаді з кутового, а Кондратюк, отримавши довгу діагональ від Смалька, ударом злету вколотив м’яча в сітку. Остаточний результат уже в компенсований арбітром час установив Будзько, прикрасивши голом яскраву комбінацію за участю Гаді, Сомова та Дарди, який осмислено пропустив м’яча на партнера.

https://www.youtube.com/watch?v=aT8l0Y0o0Dw

11 тур. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — 4:2 (Іванов, 2, Скаскевич, 8, Власенко, 45, Жильчук, 45+1 — Литченко, 24, пн, Помазан, 62).

16 червня, субота, 17:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон».Арбітри Шурман — Дашко, Кислюк.

Спостерігач арбітражу Скрипак.

«Сокіл» відзначився швидким голом-красенем Іванова — постріл з-за межі карної зони майже в «дев’ятку» і результативним дуплетом під завісу першого тайму. Один з м’ячів на рахунку Жильчука. Поява молодого футболіста в обласній вищій лізі не залишилася непоміченою для Київщини.Хлопцеві незабаром виповниться 22 роки, він уже далеко не новачок у різноманітних змаганнях. Ігрового вишколу Дмитро Жильчук набув у рівненському «Вересі», свого часу він змагався в Києві як юнак з «Чемпіона», а досвіду в аматорських турнірах зібрав на Полтавщині в «Локомотиві» з Гребінок.Ще більшою мірою Жильчука знають в студентському футболі, де він захищав кольори Медичного університету імені Богомольця та Європейського університету.А столичний регіон Жильчук пізнав завдяки виступам у «Соколі». Медик за освітою, він виявився насправді вправним футболістом. Дмитро вже зіграв у чемпіонаті Київщини вісім вищолігових матчів, забив два м’ячі і справив яскраве враження на фахівців.

https://www.youtube.com/watch?v=w4JBBExyCYo

12 тур. ЛЮБОМИР (Ставище) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:2 (Гришин, 77 — Окодува, 61, Жильчук, 83).

23 червня, субота, 17:00. Ставище, стадіон «Колос». Арбітри Родіоненко — Резнік, Середа. Спостерігач арбітражу Кіряхно.

«Сокіл» узяв гору над юніорами «Любомира» в особливо затятій і надмірно нервовій зустрічі, надавши змогу господарям відзначитися в чисельній меншості. Інтенсивний футбол, тон у якому задала молодь, однозначно сподобався всім. Лік голам повів Окодува — він увінчав індивідуальний прорив з флангу точним ударом. Гришин відновив матеріальну рівновагу в контратаці. А Жильчук, який забиває в другому поєдинку поспіль, виявився найкмітливішим у веремії поблизу воріт «Любомира».

https://www.youtube.com/watch?v=beC6w54SkqE

1\4 фіналу. Кубок області. ПАТРІОТ (Баришівський район) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:1 (Горстка, 46 — Васильєв, 63),серія пенальті — 1:2 (Мурзик — Іванов, Сапоненко). Пенальті не реалізували: Єрмоленко, Гайовий, Горстка, Майсон — Заремба, Шорников.

28 червня, четвер. Березань, спорткомплекс «Дружба».  Арбітри Федорук — Подвальний, Середа. Спостерігач арбітражу Нілов.

«Патріот» і «Сокіл» не виявили переможця в ігровий час, а в серії пенальті героями стали воротарі. Сабатюк парирував чотири удари, Скибенко — два, і до півфіналу пройшов «Сокіл», який уже здобував свого часу Кубок області. Денис, який вже кілька сезонів є практично неззмінним на останньому рубежі «Сокола», подарував команді шанс поборотися за почесний трофей цього сезону.

https://www.youtube.com/watch?v=TNoHYPon478

https://www.youtube.com/watch?v=-YXzcmEttaE

13 тур. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:4 (Кондратюк, 62, пн, 77, Панфілов, 72, Будзько, 90+2).

30 червня, субота, 17:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон». Арбітри Д.Денисюк — Буряк, Подвальний. Спостерігач арбітражу Іваненко.

Сутужно довелося в Ірпені й «Авангарду», який до перерви відчув на собі всю потужність атак аматорів з Михайлівки-Рубежівки. Однак «Сокіл» відчайдушно зіграв на рівних лише до пропущеного, а надалі, на жаль, опустив крила. Молодший з Ярмаків уміло прострілив, і соколята вдалися до волейболу в своїй карній зоні. Потім Панфілов ударом головою замкнув подачу Гаді з кутового, а Кондратюк, отримавши довгу діагональ від Смалька, ударом злету вколотив м’яча в сітку. Остаточний результат уже в компенсований арбітром час установив Будзько, прикрасивши голом яскраву комбінацію за участю Гаді, Сомова та Дарди, який осмислено пропустив м’яча на партнера.

https://www.youtube.com/watch?v=qyYTSt3T_7Q

Воротарі: Денис Сабатюк (31.07.1984), Микита Данилевський (1998).

Оборонці: Сергій Власенко (19.01.1991), Віталій Ємельянов (16.02.1983), Олексій Оникієнко (07.06.1992), Володимир Пасічнюк (25.07.1997), Сергій Скаскевич (15.08.1984), Олександр Федоренко (23.12.1996), Сардорбек Хурулоходжаєв (24.08.1998).

Напівоборонці: Микола Бойко (05.03.1997), Дмитро Васильєв (16.12.1995), Дмитро Жильчук (15.08.1996), Денис Заремба (03.02.1999), Іван Іванов (26.11.1996), Артем Магаляс (06.03.1996), Олексій Макеєв (15.02.1996), Богдан Петрик (21.08.1998), Юрій Сапоненко (09.12.1996), Микита Шорников (14.07.1989).

Нападники: Владислав Коба (05.10.1996), Денис Костюшко (17.08.1998), Емануель Окодува (21.10.1983), Рувім Пономарьов (16.11.1997).

Олег Самченко, наставник «Сокола», використав у першоколових перегонах 22 футболістів.

Незамінних у сільській команді виявилося аж троє: Денис Сабатюк, Сергій Скаскевич і Сардорбек Хурулоходжаєв.

Усі матчі зіграли п’ятеро: Віталій Ємельянов, Владислав Коба, Сабатюк, Скаскевич і Хурулоходжаєв.

Більше половини вищолігових зустрічей провели шістнадцять футболістів, або 73 відсотки загальної кількості.

Дев’ять стрільців залишили автограф у чужих воротах.

Найвлучніший — Коба — відзначився чотири рази; по три голи в активі Максима Заремби, Емануеля Окодуви та Микити Шорникова.

Три дублі відбулися завдяки старанням Заремби, Коби та Шорникова.

Сабатюк захищав ворота «Сокола» в усіх матчах без жодної заміни, пропустивши вісімнадцять м’ячів у зберігши свій рубіж цілісним у трьох поєдинках.

Коефіцієнт надійності Сабатюка — 1,50.

29 штрафних балів (29+0) зафіксовано в першому колі; чотири попередження мав Заремба.

Жодного вилучення в складі «Сокола» не відбулося.
Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81