• ...
    ...
  • Чемпіон Вищої ліги - SC Гатне
    Чемпіон Вищої ліги - SC Гатне
  • Чемпіон Першої ліги - ФК Гореничі
    Чемпіон Першої ліги - ФК Гореничі
  • Чемпіон Другої ліги - ФК Колос (Музичі)
    Чемпіон Другої ліги - ФК Колос (Музичі)
  • Чемпіон Третьої ліги - ФК Стара Боярка
    Чемпіон Третьої ліги - ФК Стара Боярка
  • СФК
    СФК "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) Володар Кубка Київської області - 2019 року.
  • ФК Джуніорс (Шпитьки) Переможець IX Меморіалу Чанових.
    ФК Джуніорс (Шпитьки) Переможець IX Меморіалу Чанових.
  • SC Гатне Володар Кубка Києво-Святошинського району - 2019 року.
    SC Гатне Володар Кубка Києво-Святошинського району - 2019 року.
  • ФК Зеніт-2 (Святопетрівське) Володар Beach Soccer Cup - 2019
    ФК Зеніт-2 (Святопетрівське) Володар Beach Soccer Cup - 2019
  • "Джуніорс" (Шпитьки) - Володар Кубка регіональних чемпіонів Київщини - 2019 року.
Вища ліга
Лініченко Ігор СК Софія (Соф.Борщагівка), Данько Олександр СК Софія (Соф.Борщагівка), Мовляйко Андрій ФК Факел (Гостомель)

Перша ліга

Грінка Василь ФК Гореничі,Озоані Немека ФК Вишневе, Проневич володимир ФК Global (Чабани-Новосілки),, С.Гаврилюк (Забір'я) - буде окреме рішення КДК, В.Шаповалов (Забір'я) - буде окреме рішення КДК,

Друга ліга
Цимбал Михайло SC Гатне-2, О.Безпалий (Гатне-2) - 2 матч з чотирьохматчевої дискваліфікації, О.Бучаков (Гатне-2) - 2 матчі з двохматчевої дискваліфікації,

Третя ліга
Коломієць Віктор СК Софія-2 (Соф.Борщагівка), Р.Побережний (Ветеран) - буде окреме рішення КДК.

Відеогалерея


Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

Віталій Шевчук - про принципову гру ФК Хотів 5:5 ФК Чабани

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81